PRVA LIGA RASPORED: Protiv Javora u 1.kolu, sa Mačvom 4.kolo

Danas je održan žreb za novu sezonu 2021/2020 u Prvoj ligi Srbije. Početak sezone zakazan je za 7. avgust kada će Loznica gostovati  dosadašnjem superligašu Javoru u Ivanjici. U drugom kolu, Loznica će dočekati Inđiju takođe dosadašnjeg superligaša. Derbi Prve lige igraće se u 4.kolu kada će Loznica dočekati Mačvu iz Šapca.

Evo kompletnog rasporeda:

1.KOLO, 07.08.2021
RAD – RADNIČKI (SM)
JAVOR MATIS – LOZNICA
INĐIJA – KABEL
OFK ŽARKOVO – FK ŽELEZNIČAR
MAČVA – BUDUĆNOST
RFK GRAFIČAR – MLADOST NS
OFK BAČKA – IMT
ZLATIBOR – TIMOK 1919


2.KOLO, 14.08.2021
RADNIČKI (SM) – TIMOK 1919
IMT – ZLATIBOR
MLADOST NS – OFK BAČKA
BUDUĆNOST – RFK GRAFIČAR
FK ŽELEZNIČAR – MAČVA
KABEL – OFK ŽARKOVO
LOZNICA – INĐIJA
RAD – JAVOR MATIS


3.KOLO, 21.08.2021
JAVOR MATIS – RADNIČKI (SM)
INĐIJA – RAD
OFK ŽARKOVO – LOZNICA
MAČVA – KABEL
RFK GRAFIČAR – FK ŽELEZNIČAR
OFK BAČKA – BUDUĆNOST
ZLATIBOR – MLADOST NS
TIMOK 1919 – IMT


4.KOLO, 28.08.2021
RADNIČKI (SM) – IMT
MLADOST NS – TIMOK 1919
BUDUĆNOST – ZLATIBOR
FK ŽELEZNIČAR – OFK BAČKA
KABEL – RFK GRAFIČAR
LOZNICA – MAČVA
RAD – OFK ŽARKOVO
JAVOR MATIS – INĐIJA


5.KOLO, 04.09.2021
INĐIJA – RADNIČKI (SM)
OFK ŽARKOVO – JAVOR MATIS
MAČVA – RAD
RFK GRAFIČAR – LOZNICA
OFK BAČKA – KABEL
ZLATIBOR – FK ŽELEZNIČAR
TIMOK 1919 – BUDUĆNOST
IMT – MLADOST NS


6.KOLO, 12.09.2021
RADNIČKI (SM) – MLADOST NS
BUDUĆNOST – IMT
FK ŽELEZNIČAR – TIMOK 1919
KABEL – ZLATIBOR
LOZNICA – OFK BAČKA
RAD – RFK GRAFIČAR
JAVOR MATIS – MAČVA
INĐIJA – OFK ŽARKOVO


7.KOLO, 18.09.2021
OFK ŽARKOVO – RADNIČKI (SM)
MAČVA – INĐIJA
RFK GRAFIČAR – JAVOR MATIS
OFK BAČKA – RAD
ZLATIBOR – LOZNICA
TIMOK 1919 – KABEL
IMT – FK ŽELEZNIČAR
MLADOST NS – BUDUĆNOST


8.KOLO, 22.09.2021
RADNIČKI (SM) – BUDUĆNOST
FK ŽELEZNIČAR – MLADOST NS
KABEL – IMT
LOZNICA – TIMOK 1919
RAD – ZLATIBOR
JAVOR MATIS – OFK BAČKA
INĐIJA – RFK GRAFIČAR
OFK ŽARKOVO – MAČVA


9.KOLO, 26.09.2021
MAČVA – RADNIČKI (SM)
RFK GRAFIČAR – OFK ŽARKOVO
OFK BAČKA – INĐIJA
ZLATIBOR – JAVOR MATIS
TIMOK 1919 – RAD
IMT – LOZNICA
MLADOST NS – KABEL
BUDUĆNOST – FK ŽELEZNIČAR


10.KOLO, 02.10.2021
RADNIČKI (SM) – FK ŽELEZNIČAR
KABEL – BUDUĆNOST
LOZNICA – MLADOST NS
RAD – IMT
JAVOR MATIS – TIMOK 1919
INĐIJA – ZLATIBOR
OFK ŽARKOVO – OFK BAČKA
MAČVA – RFK GRAFIČAR


11.KOLO, 06.10.2021
RFK GRAFIČAR – RADNIČKI (SM)
OFK BAČKA – MAČVA
ZLATIBOR – OFK ŽARKOVO
TIMOK 1919 – INĐIJA
IMT – JAVOR MATIS
MLADOST NS – RAD
BUDUĆNOST – LOZNICA
FK ŽELEZNIČAR – KABEL


12.KOLO, 10.10.2021
RADNIČKI (SM) – KABEL
LOZNICA – FK ŽELEZNIČAR
RAD – BUDUĆNOST
JAVOR MATIS – MLADOST NS
INĐIJA – IMT
OFK ŽARKOVO – TIMOK 1919
MAČVA – ZLATIBOR
RFK GRAFIČAR – OFK BAČKA


13.KOLO, 16.10.2021
OFK BAČKA – RADNIČKI (SM)
ZLATIBOR – RFK GRAFIČAR
TIMOK 1919 – MAČVA
IMT – OFK ŽARKOVO
MLADOST NS – INĐIJA
BUDUĆNOST – JAVOR MATIS
FK ŽELEZNIČAR – RAD
KABEL – LOZNICA


14.KOLO, 23.10.2021
RADNIČKI (SM) – LOZNICA
RAD – KABEL
JAVOR MATIS – FK ŽELEZNIČAR
INĐIJA – BUDUĆNOST
OFK ŽARKOVO – MLADOST NS
MAČVA – IMT
RFK GRAFIČAR – TIMOK 1919
OFK BAČKA – ZLATIBOR


15.KOLO, 31.10.2021
ZLATIBOR – RADNIČKI (SM)
TIMOK 1919 – OFK BAČKA
IMT – RFK GRAFIČAR
MLADOST NS – MAČVA
BUDUĆNOST – OFK ŽARKOVO
FK ŽELEZNIČAR – INĐIJA
KABEL – JAVOR MATIS
LOZNICA – RAD


16.KOLO, 06.11.2021
RADNIČKI (SM) – RAD
LOZNICA – JAVOR MATIS
KABEL – INĐIJA
FK ŽELEZNIČAR – OFK ŽARKOVO
BUDUĆNOST – MAČVA
MLADOST NS – RFK GRAFIČAR
IMT – OFK BAČKA
TIMOK 1919 – ZLATIBOR


17.KOLO, 10.11.2021
TIMOK 1919 – RADNIČKI (SM)
ZLATIBOR – IMT
OFK BAČKA – MLADOST NS
RFK GRAFIČAR – BUDUĆNOST
MAČVA – FK ŽELEZNIČAR
OFK ŽARKOVO – KABEL
INĐIJA – LOZNICA
JAVOR MATIS – RAD


18.KOLO, 14.11.2021
RADNIČKI (SM) – JAVOR MATIS
RAD – INĐIJA
LOZNICA – OFK ŽARKOVO
KABEL – MAČVA
FK ŽELEZNIČAR – RFK GRAFIČAR
BUDUĆNOST – OFK BAČKA
MLADOST NS – ZLATIBOR
IMT – TIMOK 1919


19.KOLO, 20.11.2021
IMT – RADNIČKI (SM)
TIMOK 1919 – MLADOST NS
ZLATIBOR – BUDUĆNOST
OFK BAČKA – FK ŽELEZNIČAR
RFK GRAFIČAR – KABEL
MAČVA – LOZNICA
OFK ŽARKOVO – RAD
INĐIJA – JAVOR MATIS


20.KOLO, 27.11.2021
RADNIČKI (SM) – INĐIJA
JAVOR MATIS – OFK ŽARKOVO
RAD – MAČVA
LOZNICA – RFK GRAFIČAR
KABEL – OFK BAČKA
FK ŽELEZNIČAR – ZLATIBOR
BUDUĆNOST – TIMOK 1919
MLADOST NS – IMT


21.KOLO, 05.12.2021
MLADOST NS – RADNIČKI (SM)
IMT – BUDUĆNOST
TIMOK 1919 – FK ŽELEZNIČAR
ZLATIBOR – KABEL
OFK BAČKA – LOZNICA
RFK GRAFIČAR – RAD
MAČVA – JAVOR MATIS
OFK ŽARKOVO – INĐIJA


22.KOLO, 26.02.2022
RADNIČKI (SM) – OFK ŽARKOVO
INĐIJA – MAČVA
JAVOR MATIS – RFK GRAFIČAR
RAD – OFK BAČKA
LOZNICA – ZLATIBOR
KABEL – TIMOK 1919
FK ŽELEZNIČAR – IMT
BUDUĆNOST – MLADOST NS


23.KOLO, 02.03.2022
BUDUĆNOST – RADNIČKI (SM)
MLADOST NS – FK ŽELEZNIČAR
IMT – KABEL
TIMOK 1919 – LOZNICA
ZLATIBOR – RAD
OFK BAČKA – JAVOR MATIS
RFK GRAFIČAR – INĐIJA
MAČVA – OFK ŽARKOVO


24.KOLO, 06.03.2022
RADNIČKI (SM) – MAČVA
OFK ŽARKOVO – RFK GRAFIČAR
INĐIJA – OFK BAČKA
JAVOR MATIS – ZLATIBOR
RAD – TIMOK 1919
LOZNICA – IMT
KABEL – MLADOST NS
FK ŽELEZNIČAR – BUDUĆNOST


25.KOLO, 12.03.2022
FK ŽELEZNIČAR – RADNIČKI (SM)
BUDUĆNOST – KABEL
MLADOST NS – LOZNICA
IMT – RAD
TIMOK 1919 – JAVOR MATIS
ZLATIBOR – INĐIJA
OFK BAČKA – OFK ŽARKOVO
RFK GRAFIČAR – MAČVA


26.KOLO, 19.03.2022
RADNIČKI (SM) – RFK GRAFIČAR
MAČVA – OFK BAČKA
OFK ŽARKOVO – ZLATIBOR
INĐIJA – TIMOK 1919
JAVOR MATIS – IMT
RAD – MLADOST NS
LOZNICA – BUDUĆNOST
KABEL – FK ŽELEZNIČAR


27.KOLO, 23.03.2022
KABEL – RADNIČKI (SM)
FK ŽELEZNIČAR – LOZNICA
BUDUĆNOST – RAD
MLADOST NS – JAVOR MATIS
IMT – INĐIJA
TIMOK 1919 – OFK ŽARKOVO
ZLATIBOR – MAČVA
OFK BAČKA – RFK GRAFIČAR


28.KOLO, 27.03.2022
RADNIČKI (SM) – OFK BAČKA
RFK GRAFIČAR – ZLATIBOR
MAČVA – TIMOK 1919
OFK ŽARKOVO – IMT
INĐIJA – MLADOST NS
JAVOR MATIS – BUDUĆNOST
RAD – FK ŽELEZNIČAR
LOZNICA – KABEL


29.KOLO, 02.04.2022
LOZNICA – RADNIČKI (SM)
KABEL – RAD
FK ŽELEZNIČAR – JAVOR MATIS
BUDUĆNOST – INĐIJA
MLADOST NS – OFK ŽARKOVO
IMT – MAČVA
TIMOK 1919 – RFK GRAFIČAR
ZLATIBOR – OFK BAČKA


30.KOLO, 10.04.2022
RADNIČKI (SM) – ZLATIBOR
OFK BAČKA – TIMOK 1919
RFK GRAFIČAR – IMT
MAČVA – MLADOST NS
OFK ŽARKOVO – BUDUĆNOST
INĐIJA – FK ŽELEZNIČAR
JAVOR MATIS – KABEL
RAD – LOZNICA
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas