U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Prve lige Srbije, Loznica je na Lagatoru igrala nerešeno 3:3  (2:0) sa ekipom Dinama iz Vranja.

Povela je Loznica u 6. minutu golom Alekse Matića, a u 43. minutu, pogotkom Gorana Matića, vodila sa 2:0. Dinamo je zaigrao bolje u nastavku i golovima Filipa Jezdovića u 61. minutu i Željka DImitrova iz penala u 68. minutu izjednačio na 2:2.

Ponovo je Loznica povela (3:2) pošto je u 79. minutu bio precizan Dragiša Komarčević, a remi Vranjancima je doneo Vladimir Radočaj u 91. minutu.

Loznica se remije oprostila od starog zdanja Lagatora. Sa 25 bodova nalazi se na 6.mestu.

Igrači Loznice izašli su danas na teren u majicama sa natpisom “Da Kristina stane na svoje noge upiši 588 i pošalji na 3030“ podržavši tako humanitarnu akciju za prikupljanje novca za lečenje Kristine Obradović.

Budite bolje informisani od drugih gledajte prenose uživo, dobijajte informacije u sekundiPREUZMITE INFOLO MOBILNU APLIKACIJU.