Poljani priredili još jedno iznenađenje

0

Posle eliminacije Loznice iz KUP takmičenja, Podrinje je danas eliminisalo u polufinalu i zonaša Mladost Donji Dobrić, pobedivši 2:0.

Prvu šansu na utakmici u 11 minutu imao je raspoloženi Stefanović, međutim iskusni golman Lekić inzanredno je odbrani taj šut.

Ponovo su domaći imali dve šanse pred kraj prvog dela, ali su bili neprecizni.

U 60 minutu istakao se golman Podrinja, Lazar Stefanović koji je odlično branio i sprečio goste da dođu do prednosti.

Samo osam minuta kasnije Nenadović šutira, odbijena lopta dolazi do Đorđa Stefanovića, a junak utakmice pogađa mrežu Lekića.

Radost nije dugo trajala jer su gosti sve karte bacili u napad. A onda puca kontra domaćih, loptu u šesnestercu prima Stefanović i asistira Stanimiroviću koji je sam pred golmanom ali on biva rušen za klasičan penal, što odlični loznički arbitar Burmazović ne propušta.

Loptu na penaltik stavlja Željko Cerovac i rutinski savladava Lekića.