Pobeda u Vranju – Milinkovićev gol za TV špice (video)

Gotova je sezona u Prvoj ligi Srbije 2020/2021

Fudbalski klub Loznica zabeležio je jednu od najuspešnijih sezona od svog postojanja. Zacrtani cilj je ostvaren, kažu moglo je više jer je Loznica u jednom momentu bila u konkurenciji za Superligu Srbije. Liga. u kojoj ispada čak 8 klubova, Loznica je ostvarila opstanak dosta ranije pa je peto mesto sasvim zasluženo.

U poslednjem kolu Loznica je u Vranju pobedila ekipu Dinama 2:3. Opet smo videli odličnu utakmicu kao u jesenjem delu na Lagatoru. Mora se istaće da je šteta što ekipa Vranja napušta prvoligaško društvo jer po svemu prikazanom u dva meča sa Loznicom, zaslužuju opstanak a trener Antić je pokazao da je jedan od najvećih stručnjaka u državi.

Nikola Milinkovic

Loznica je već u desetom minutu došla u vođstvo preko Gorana Matića da bi domaća ekipa izjednačila u 28 minutu iz kornera. Uzbudljivo je bilo na terenu, obe ekipe imale su šta da pokažu igrajući bez pritiska. Za novo vođstvo Loznice od 2:1 pobrinuo se Stanojlović svojim 11 golom u polusezoni a igrao se 51 min. Antić pojačava napad i uspeva da stigne do izjednačenja u 81 minutu. I kada se mislilo da će ovo biti konačan rezultat meča na scenu je stupio Nikola Milinković. Gol koji je postigao u nadoknadi vremena može se poslati na  takmičenje za najlepši gol u 2021 godini.