U premijernoj utakmici Prve futsal lige Srbije, domaćin KMF Loznica savladao je goste, KMF Konjarnik rezultatom 7:3 (4:2). Značajnu pobedu ostvarili su pre svega odličnoj igri u prvom poluvremenu kada su ostvarili prednost od dva gola. Domaći igrači su u meč ušli silno motivisani da se pred svojim navijačima prikažu u što boljem svetlu i da pobedom potvrde visoke ambicije koje imaju ove sezone. Odlično su trčali još bolje kombinovali a rezultat takve igre je bila prednost od 2:0, što je lozničanima unelo dodatno samopouzdanje i sigurnost. Nakon što su gosti iz slobodnog udarca sa 9m i loše postavljene odbrane Loznice smanili na 2:1, Loznica opet pravi seriju od 2:0 i dolazi do velikih 4:1 što se pokazalo kao nedostižna prednost za danas solidnu ekipu Konjarnika. Drugi deo meča nije bio ni približno dinamičan i zanimljiv kao prvi. Loznica se iskusno povukla na svoj deo terena prepustila gostima inicijativu a iz brzih kontri  pokušavala da overi pobedu. Od 36.minuta kod rezultata 5:3, gosti kreću na sve ili ništa, igraju sa igračem više u polju i ne samo da neuspevaju da se približe rezultatski domaćoj ekipi već primaju 2 gola na prazan gol za konačnih 7:3 za danas jako ubedljivu ekipu Loznice.

Strelci za Loznicu su bili : Avramović 2, Krkobabić 2, Matijević 1, Kocić 1, Rosić 1