Ove sezone ranije na gradsko kupalište
Sve je spremno za otvaranje nove sezone na gradskim bazenima Lagator. Zvanično sezona treba da bude otvorena 16. Juna ali iz Ustanove za fizičku kulturu najavljuju mogućnost ranijeg otvaranja ukoliko vreme bude baš toplo. Ovo je novina jer do sad ta praksa nije korišćena, uvek je otvaranje bilo 16 Juna.
Ovo je osma sezona kupanja na gradskim bazenima i ona donosi iste cenovnike kao i prošle sezone. Dnevna karta je 150 din. za decu do 7 godina ulaz je besplatan, Sezonska karta za studente i učenike 2500 din. a 3500 din potrebno je da izdvoje ostali.
Od 01.Jula biće organizovana besplatna škola za neplivače.
Još samo da vreme posluži i ove sezone imamo više dana za kupanje i uživanje na gradskim bazenima.


