Mažoretkinje u Loznici (video)
Grad Loznica biće prvi put domaćin državnom prvenstvu u mažoret plesu koje će biti održano 19. maja, rečeno je danas na konferenciji za medije u prostorijama Turističke organizacije grada Loznice. Govorile su direktorica TOGL Snežana Perić i Petra Golić trener mažoret plesa.
Loznicu će na prvenstvu predstavljati novoosnovani mažoret klub ,,Banja Koviljača“.

