Loznica se plasirala u 1/16 finala Kupa Srbije

0

osvajaci kupa zapadne srbije loznica solunciDupla kruna na Lagatoru ! Fudbaleri Loznice obezbedili su plasman u 1/16 finala Kupa Srbije trijumfom nad ekipom Pazar Juniorsa 2011 u finalu Kup takmičenja Zapadnog regiona Srbije.
Fudbaleri Loznice pobednici su Kupa na teritoriji regiona Zapadna Srbija, pošto su danas na svom terenu pobedili Pazar Juniors 2011 sa 6:1.

Lozničani su se na taj način plasirali u šesnaestinu finala Kupa Srbije.

Golove za domaći tim postigli su Tomislav Trebovac u petom, 22. i 30, Ivan Dišić u 45. i Filip Obadović u 47. i 88. minutu.

Strelac za Novopazarce bio je Armin Dervišević u 23. minutu, što je prvi gol koji je Loznica primila kao domaćin posle 19 meseci ali u KUP utakmici dok je u prvenstvu još nesavladana.

Loznica je u sezoni 2014/15 osvojila šampionsku titulu u Srpskoj ligi Zapad i izborila plasman u Prvu ligu Srbije, dok je Pazar juniors 2011 bio sedmoplasirani u Ligi raškog okruga.