20250831_093537

Na bazenima Ustanove za fizičku kulturu „Lagator“ danas je završena 18. sezona kupanja. Tokom sezone prodato je ukupno 30.500 ulaznica, a izdato je 225 sezonskih karata za odrasle, đake i studente. Ulaz za decu do sedam godina bio je, kao i ranijih godina, besplatan.

U okviru redovnih letnjih aktivnosti, sprovedena je škola plivanja. Oko 120 dece prošlo je kroz obuku za neplivače, dok je dodatnih 80 mališana pohađalo časove stilova plivanja.

– „Kao i svake godine, posebnu pažnju posvetili smo bezbednosti i higijeni. Zavod za javno zdravlje Šabac redovno je obavljao analize vode, a svi nalazi su potvrdili da je voda zdravstveno ispravna za kupanje. Rezultati su bili javno dostupni na oglasnoj tabli“, rekao je za portal  Loznica Info upravnik bazena, Stefan Mitrić.

Tokom sezone na bazenu je bilo angažovano 9 licenciranih spasilaca i 2 medicinske sestre, a svakodnevno su bili prisutni i redari i čistačice koji su vodili računa o redu i čistoći.

– „Zahvaljujem se svim članovima tima koji su doprineli da sezona prođe organizovano i bez problema“, dodao je Mitrić.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas