Veliki uspeh ! Loznica u polufinalu KUP-a Srbije (video)

Futsaleri Loznice plasirali su se u polufinale KUP-a Srbije pošto su u Novoj Pazovi slavili rezultatom 2:7 protiv istoimene ekipe. Plasmanom među četri najbolje ekipe u državi dokazali su da će Loznica u budućnosti biti novo destinacija najboljeg Srpskog futsala.

I na ovom meču Loznica je dominirala i pitala se za krajnji ishod rezultata. Posle nekoliko propuštenih šansi, domaća ekipa je mogla do vođstva u čemu ih je sprečio golman Maksimović. Kapiten Slobodan Maksimović doveo je Loznicu u vođstvo svojim prvim pogodkom da bi Rakić u 13 min povisio na 2:0 što je bio krajnji rezultat prvogf poluvremena. U drugom delu Krkobabić povećava na 3:0. Za 4:0 pobrinuo se Ristanović posle asistencije Rosića a za već ubedljivo vođstvo od 5:0 delo je Stefana Krstića koji gol postiže sa svoje polovine. Loznica je čuvala rezultat ali do kraja utakmice postigli su još dva pogodka. Prvo je Krkobabić posle prigravanja Perića postigao šesti pogodak da bi goleadu zatvorio upravo onaj koji je i otvorio kapiten Maksimović golom preko celog terena. Domaća ekipa je pokušala da se vrati u život golovima Milana Živića.

Nova Pazova – Dvorana: OŠ Sveti Sava. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Miloš Jocović, Vladimir Tošić i Predrag Vujić. Strelci: 0:1 Maksimović u 11, 0:2 Rakić u 13, 0:3 Krkobabić u 22, 0:4 Ristanović u 26, 0:5 Krstić u 27, 1:5 Živić u 28, 2:5 Živić u 35, 2:6 Krkobabić u 36, 2:7 Maksimović u 39. minutu. Žuti karton: Živić (Nova Pazova).

NOVA PAZOVA: N. PAVLOVIĆ, ŠOŠO, TEPAVČEVIĆ, KUKOLJ, ŽIVIĆ, Macanović, Živanović, M. Pavlović.

LOZNICA GRAD 2018: MAKSIMOVIĆ, PERIĆ, RAKIĆ, AVRAMOVIĆ, KRSTIĆ, Krkobabić, Ristanović, Rosić, Maksimović, Milovanović, Petrović, Obradović.

IGRAČ UTAKMICE: Stefan Krkobabić (Loznica)