Večeras se u Beču očekuje do 15 hiljada navijača Srbije (video)

piksi

Fudbalska reprezentacija Srbije igraće večeras (četvrtak) od 20.45 u Beču protiv Austrije, u okviru prvog meča baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija će potom i tri dana kasnije u Beogradu dočekati Austrijance u revanšu, a tim povodom, na konferenciji za medije pred prvi meč govorio je selektor Dragan Stojković.

Utakmica će se igrati na stadionu „Ernst Hapel“, koji prima malo više od 50.000 ljudi.

Prema informacijama organizatora, koje je saopštio Milan Vuković, PR Fudbalskog saveza Srbije, očekuje se između 10 i 15 hiljada srpskih navijača, koji će biti smešteni dijagonalno od klupe za rezervne igrače. Organizatori su procenili da je najbezbednije da ih stave u taj sektor.

FSS-G.Petrovic

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas