Rukometaši Loznice slavili su u gostima protiv ekipe Rakovice rezultatom 25:33. Vraćaju se puleni Milana Nedeljkovića u pobednički niz pa tako i ka vrhu tabele. Ukoliko slave u zaostaloj utakmici koja je na redu sredu, vratiće se na prvo mesto i sa velikim izgledima da ga zadrže do kraja prvenstva. Već u subotu biće domaćini ekipi Metaloplastike 2 u dvorani Lagator. Ovi sjajni momci ove sezone napravili su izuzetan rezultat. Podsetimo da svi igrači koji igraju su iz Loznice iskazuju veliko ubeđenje da naš grad ima dobre rukometaše kad se vode na sjajan način i imaju pravu atmosferu u klubu.

Lozničke Lavice poklekle su u Beogradu protiv prvoplasirane ekipe Radnički NB izgubvši rezultatom 35:24. Nema šta da se zameri eklipi trenera Gajića, borile su se ali su naišle na kvalitetniji tim od sebe. U sledećem kolu one će dočekati u Lagatoru  ekipu Studenski Grad.

Futsaleri Loznice sve su dalji od prvog mesta i ako još imaju šansi. Oni su u dvorani Lagator igrali nerešeno sa Ivanjicom 3:3 . Dva kola pre kraja ekipa Bečeja ima 3 boda više. Bila je ovo tvrda i neizvesna utakmica. Gosti iz Ivanjice stigli su u Lagator samouvereno i tačno su znali kako da igraju jer su uradili dobar skautin ekipe Loznice. Posle prvog poluvremena bilo je 0:0 da bi u nastavku meča Loznica povela 3:0. Prvo je Rakić maestralno šutirao a onda na scenu stupa Avramović sa dva pogodka. Gosti kreću na sve ili ništa uspevaju za kratko vreme da se vrate u egal sa tri pogodka, Loznica je pokušala da sa igračem golmanom postigne pogodak ali bezuspešno. Očigledno da Loznici mnogo nedostaje povređeni Marko Perić koji po poslednjim informacijama će biti potpuno spreman za baražne utakmice ukoliko do njih dođe. U sledećem kolu Loznica gostuje u Obrenovcu ekipi Paleža.

CEO MEČ

Derbi Zone odigran je u Klupcima gde su snage odmerili Radnički i Mladost iz Prnjavora. Završeno je miroljubivo nerešenim rezultatom 1:1. Odlična utakmica koja je u nekim momentima odigrana po velikom pljusku a mora se reći da tim Dragana Cerovca nije imao sreće sa realizacijom na ovom meču. Imali su i gosti šanse ali je Nikola Arnautović dobro reagovao u nekoliko situacija. Radnički je došao u vođstvo posle odličnog šuta Stojanovića a gosti su izjednačili pred sam kraj prvog poluvreemena. U drugom delu utakmice ređale su se šanse Radnički krenuo još ofanzivnije ali nije bilo sreće. Radnički sada ima 17 bodova i nalazi se na 12 mestu. U sledećem kolu gostuju ekipi Vrelo Sport. Ovu utakmicu imali ste prilike da gledate u direktnom prenosu na našem kanalu.