Radnički pobedio na Lagatoru za osminu finala KUP-a

0

maksimovic-lakicNiški fudbaleri pobedili su u gostima Loznicu rezultatom 2:1 (2:1) u šesnastini finala domaćeg Kupa i tako obezbedili mesto među 16 najboljih u ovom takmičenju, predstavili su se lozničkoj publici u lepom svetlu pa na kraju meča dobili i aplauze.

Radnički je poveo u 5. minutu golom Ivana Pejčića, a rezultat je udvostručio Miloš Krstić 11 minuta kasnije.

Loznica je jedini gol postigla preko Božića koji je bio precizan sa „bele tačke“ u 37. minutu.
Fudbaleri Loznice ušli su bojažljivo u meč i prvih 20 min. gosti su imali totalnu inicijativu kad su postigli golove za prolaz dalje. Mogla je Loznica i više od jednog gola li su mogli i gosti. Sasvim zasluženo Radnički nastavlja takmičenje.