Porazi fudbalera i futsalera, rukometaši ponovo pobedili (video)

Fudbaleri Loznice poraženi su u Pirotu od domaće ekipe Radnički rezultatom 2:1. Najveći krivac za poraz je neverovatni golman domaćih Ivan Đokić koji je branio neverovatne šuteve. Jedini gol za Loznicu postigao je mladi Stanojlović u 68 min. a mogao je da se potpuno proslavi na ovoj utakmici međutim ovo je bio dan golmana Đokića.

Gubila je Loznica na poluvremenu 1:0 a u 48 minutu domaći su došli do drugog pogodka. Mićić pravi zamene ,iz igre izvodi Milinkovića, G.Matića i Ivića. U igru ulaze A.Matić,Vraštanović i Janjušević. Loznica od tog momenta preuzima inicijativu i do kraja meča vrši konstatan pritisak na gol domaćih ali samo je jedna lopta prošla iza leđa Đokića. Ono kroz šta su sve prošli igrači Radničkog poslednjih 30 minuta može se svrstati u neverovatno. Međutim, pokazalo se da želja i hrabrost uvek budu nagrađeni.

Ovo je drugi uzastopni poraz Loznice. U sledećem kolu sledi derbi kad Loznica dočekuje Kabel.

Futsaleri Loznice zabeležili su kao i fudbaleri drugi uzastopni poraz. Oni su u Lagatoru izgubili od Jastrepca rezultatom 6:5 i ako su na poluvremenu vodili 5:2. Na ovom meču desilo se upravo ono čga su se pribojavali u Loznici a to je povreda najboljeg strelca Avramovića. Loznica je ovaj meč bila oslabljena bez nekoliko povređenih igrača koji se oporavljaju kako bi bili spremni za baraž. Ostalo je još samo da se sazna ime protivnika u baražu.

Rukometaši nastavljaju da rešetaju redom svoje protivnike. Oni su u dvorani Lagator pobedili ekipu PKB rezultatom 33:24 i tako učvrstili prvu poziciju na tabeli.