PORAZ LOZNICE U SENCI MALOG DESPOTA: Zemun slavio na Lagatoru, Kalat dvostruki strelac

despot sa roditeljima i igracima loznice

Fudbaleri Loznice doživeli su novi poraz na svom terenu – na stadionu Lagator slavila je ekipa Zemuna rezultatom 2:0. Oba pogotka za goste postigao je raspoloženi Kalat, koji je bio nerešiva enigma za odbranu domaćih tokom čitavog meča.

Ipak, fudbal je ovog puta bio u senci jednog dirljivog trenutka. Pre početka utakmice, kapiten Loznice Stanojević uručio je godišnju kartu najmlađem navijaču kluba – malom Despotu i njegovim roditeljima. Despot, iako najmlađi, postao je pravi simbol lozničke vernosti – još nijednu utakmicu na Lagatoru nije propustio.

Na terenu, Lozničani su pokušavali da pronađu ritam, ali su gosti iz Zemuna delovali čvrsto, organizovano i iskusno. Kalat je dvema preciznim egzekucijama rešio meč i doneo svom timu nova tri boda, kojima Zemun ostaje na vrhu tabele.

Loznica će priliku za popravni imati u sledećem kolu, kada gostuje ekipi Voždovca, gde će pokušati da se vrati na pravi kolosek.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas