Otklanjaju se problemi u snabdevanju sa strujom

zavejani_1

Direktorka „Elektrodistribucije Srbije“ Biljana Komnenić izjavila je za RTS  da na celoj teritoriji Srbije struju trenutno nema oko 68.000 potrošača što je oko dva odsto.

Komnenić je za Radio-televiziju Srbije kazala da je najteža situacija u Zlatiborskom, Kolubarskom i Mačvanskom okrugu.

„Sneg je veliki, dolazi do prekida provodnika, najteže je doći do mesta kvara“, rekla je ona.

Direktorka „Elektrodistribucije Srbije“ kaže da je problem očistiti sneg i doći do mesta kvara, a u urbanim sredinama probleme predstavlja saobraćaj.

„Naše ekipe danonoćno rade i otklanjaju kvarove u najkraćem roku, istakla je Komnenić.

Hladni talas praćen obilnim snegom zahatio je Srbiju 23. decembra, što je u različitim delovima zemlje izazvalo probleme u saobraćaju, kao i u snabdevanju strujom.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas