Nerešeno na Lagatoru u derbiju (video)
Pred oko 2000 gledalaca odigran je derbi Srpske lige Zapad između Loznice i FAP-a iz Priboja. Utakmica je zavrsena nerešenim rezultatom 1:1
Prvu i najbolju šansu na utakmici imala je Loznica preko Komačevića koji je šutirao tik pored gola. Mogao je ovaj pogodak da odvede ovu tvrdu i tešku utakmicu u drugom smeru ali je gost stigao u vođstvo posle kornera iskusni Bojović smestio je loptu iza Ružića u mrežu. Loznica je pokušaval stići do izjednačenja i uspeva u 61 min. preko Cvetkovića da izjednači. Oduševljenje na Lagatoru. Verovalo se da Loznica može do preokreta pa je odličnu šansu propustio Mladenović sa pet metara glavom. Gosti su imali najbolju priliku u 90 mionutu kada je Ružić odbranio čist zicer. Na kraju zadovoljnije kamiopndžije sa bodom odlaze u Priboj.
Sledećču utakmicu Loznica igra protiv Takova u G. Milanovcu.

