Maturanti iz Loznice zaigrali kolo na kružnom toku

0
620423_loznica-foto-s-pajic_f

Maturanti Tehničke škole u Loznici završili su danas (29.maj) nastavu, što su proslavili šetnjom kroz grad praćeni trubačima.
Na centralnom gradskom Trgu Vuka Karadžića, na kružnom toku zaigrali su kolo, što je propratio veliki broj sugrađana, prolaznika, ali i pripadnika policije, koji su brinuli o bezbednosti đaka.
Pre sedam dana kraj školske godine proslavili su maturanti lozničke Gimanzije, a za učenike od prvog do trećeg razreda školska godina završava se 19. juna. Letnji raspust srednjoškolce trajaće do 31. avgusta.
S.PAJIĆ IZVOR BLIC // foto S.Pajić

Оставите одговор

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas