Čestitka gradonačelnice: Loznica šampion Srbije bez ijednog poraza!
Večeras je ispisana istorija lozničkog sporta!
U ime Grada Loznice i u svoje lično ime, upućujemo iskrene čestitke futsalerima, stručnom štabu i upravi kluba na veličanstvenoj pobedi protiv ekipe iz Smedereva rezultatom 8 : 5 i osvojenoj tituli prvaka Srbije.
Ono što ste ostvarili prevazilazi sportski uspeh – postali ste prvi tim koji je sezonu završio bez poraza, uključujući i plej-of, čime ste ostvarili podvig kakav do sada nije zabeležen u domaćem futsalu.
Svojom igrom, požrtvovanjem i šampionskim karakterom pokazali ste kako se brani boja grada i kako se srcem dolazi do vrha. Večeras će Loznica slaviti uz vas, ponosna na tim koji je postao simbol vere i pobedničkog duha.
Hvala vam što ste našem gradu doneli radost, ponos i istoriju za pamćenje.
Loznica će zauvek pamtiti ovu šampionsku sezonu!
Gradonačelnica Loznice
Dragana Lukić

