LAGATOR: Duško Obadović od ovog momenta preuzeo Loznicu

dusko-obadovic-trener-fk-loznica

Čovek koji je kao trener postigao najveće uspehe u  novijoj istoriji FK Loznica od danas je novi šef stručnog štaba na Lagatoru. Do samo pre nešto više od godinu dana, Obadović je sa FK Loznica drmao fudbalskom Srbijom i beležio neverovatne rezultate. Loznicu je posle dugo godina izvukao iz zone Drina a potom postao prvak Srpske lige i plasirao se PLS. Celu polusezonu vodio je Loznicu u PLS i imao plasman koji obezbeđuje opstanak u PLS. Smenjen je ali sa njim su tad otišli Mario Božić i Marko Janković a Loznica je od tog momenta počela da ponire, da bi u ovom momentu došlo i pitanje opstanka u srpskoligaškoj konkurenciji. Posle Marija Božića evo vraćen je i Duško Obadović. Očigledno da je predsednik Vladan Lukić alarmirao klub i povlači sve moguće poteze. Očekujemo da se uskoro u klub vrate i još neki fudbalski radnici koji će doprineti jačanju kluba na svim frontovima. Važno je da se sve nesuglasice rešavaju na najbolji mogući način a Vladan Lukić je spreman na svaki vid saradnje, posebno sa ljudima koji su dokazani kao veliki fudbalski radnici.

Na pitanje novom treneru Obadoviću kako Loznicu spasti u ovom momentu, prvo je uzdahnuo a onda nastavio:

-Da ne verujem da ćemo ostati u ligi ne bih ni dolazio. Ne mogu ja da biram kad ću doći u klub. Ljudi su prepoznali da ja mogu to da uradim zajedno sa njima. Ni malo nije naivna situacija, neće biti ni lako, posle 7. poraza teško je podići ekipu. – kazao je Duško Obadović

Loznica u subotu igra prvenstveni meč sa ekipom Mokra Gora.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas