kovid foto goran petrovic DSM_5696

U ambulanti infektivnog odeljenja bolnice  80 pacijenata  je pregledano, od togа  19 se prvi put javilo na pregled.  U trijažnoj ambulanti  za febrilna stanja i respiratorne infekcije Doma zdravlja pregledano   286 lica, od ovog broja 188 se javilo na prvi pregled sa simptomima koji mogu ukazivati na kovid infekciju, infektologu upućenao  17 pacijenata.

Trenutno je 57 pacijenta hospitalizovano u bolnici, na kovid odeljenjima.  Nema preminulih.Jedan pacijent je na respiratoru.

Služba za radiološku dijagnostiku OB Loznica  primila je 83 pacijenata sa sumnjom na COVID, kojima je urađena radiografija pluća, od toga  9 je novootkrivena pneumonija.

Na Covid  testirano 274 pacijenta.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas