DOK SMO SVI ODMARALI I SLAVILI, ONI SU VREDNO RADILI

turisticka lo

Novogodišnji i božićni praznici već su za nama, a za one koji su povezali neradne dane povratak na posao predstavlja pravu muku.
Ipak, nisu svi te sreće da tokom praznika imaju mini odmor.
Naime, radnici TOGL priredili su nam predivne trenutke pre, tokom, i posle praznika u kojem je uživalo na desetine hiljada građana. Za njih odmora nije bilo !
Sve čestitke zaslužuju radnici Turističke organizacije Loznica na čelu sa direktorkom Snežanom Perić.

Kamera prelaz Šepak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Pratite nas