Belić širi krila Loznici, konačno golovi (foto+video)

U vanrednom 7.kolu Prve lige Srbije fudbaleri Loznice pobedili su Slogu iz Kraljeva rezultatom 2:1.

Konačno su posle 450 minuta posta postigli golove fudbaleri Loznice i zabeležili pobedu. Bila je ovo teška i naporna utakmica. Kako se vreme menjalo kiša, sunce, tako su i lozničani igrali. Vodili su na poluvremenu 2:0 golovima Đorđa Belića i Dragiše Komarčevića ali su u igri pali u drugom delu pa su gosti bili opasniji protivnik. Ružić je nekoliko navrata dobro reagovao na golu pa su zeleno – beli upisali tri nova boda.

Blistao je danas Đorđe Belić, ovaj momak je odigrao najbolju utakmicu odtkad je na Lagatoru, preuzeo je veliki odgovornost tokom čitavog meča i postigao evro gol.

Današnja pobeda odrazila se i na tabelu, sad se nalaze na 9 mestu sa 9 osvojenih bodova.

U sledećem kolu gostovaće ekipi Radničkog iz Sremske Mitrovice koja je danas slavila u Zemunu rezultatom 0:3