Badnje veče u Kozjaku proslavljeno je tradicionalno kao i svake godine uz veliki vatromet u prisustvu žitelja ovog sela. Čak ni kiša koja je padala nije promenila raspoloženje prisutnih koji su ovo veče proslavljali uz kuvano vino i tradicionalnu muziku.