Otišao je Dragan Mićić u Tutin sa najačom mogućom ekipom a meč je izgubio već u 1.minutu utakmice.

Gol u 1 minutu.

Loznica je poražena rezultatom 2:0 od bolje ekipe Tutina. Prvi gol pao je posle greške odbrane Loznice i dobre asistencije Dedića kad je Đakovac sa 8 metara savladao Vukašinovića.

Samo nekoliko minuta posle vođstva domaćih Loznici je poništen potpuno ispravan pogodak za izjednačenje. Gol je postigao Tripković a u momentu upućivanja lopte prema njemu on se nalazio iza lopte.

Pogledajte poništen gol

Posle poništenog gola do kraja prvog dela Tripković je imao još jednu šansu ali je prebacio loptu preko gola.

Početkom drugog poluvremena Loznica pravi dobru priliku ali su se propisno obrukali prvo Filipović pa Komarčević.  Odmah je usledila kazna u 51.minutu, domaćin je postigao gol, strelac Petrović .

Pogledajte gol iz 51 minuta

Najbolji igrač u ekipi Loznice bio je golman Vukašinović koji je imao nekoliko dobrih intervencija.

Pogledajte odbranu Vukašinovića

Loznica je nastavila da igra napadački ,ponovo su neverovatne šanse promašivali prvo Filipović pa Tripković onda i Matić.

Utakmica je završena pobedom domaće ekipe ali zahvaljujući lošom odbranom Loznice i katastrofalnom realizacijom u napadu. Umesto rezultata 2:5 za goste 2:0 za domaćina sve govori.

U sledećem kolu Loznica na Lagatoru dočekuje ekipu Mokre Gore.