Prvu utakmicu u 2014. godini odigrali su fudbaleri „Rađevca“ iz Krupnja, i to na terenu Stolica. Protivnik kluba iz Krupnja bio je FK „Napredak“ iz Šepka.

Meč se završio rezultatom 2:2.

Gosti su poveli sa 1:0, a „Radjevac“ je u nastavku uspeo da preokrene rezultat na 2:1.

Prvo poluvreme za „Rađevac“ su igrali isti fudbaleri kao i u jesenjem delu prvenstva,  a u drugom delu utakmice nastupile su novajlije koje su i preokrenule rezultat.

Golove su postigli Dejan Mišković i Nenad Živanović, novi napadači Rađevca. Takođe, kod rezultata 2:1 za „Rađevac“ Nenad Stefanović nije iskoristio penal.

Sledećeg vikenda ekipa „Rađevca“ gostovaće ekipi „Voždovca“ u Beogradu i odigrati zanimljivu utakmicu na krovu tržnog centra.