Lozničanin odlučio derbi Partizan-C.Zvezda 2:1

nemanja kojicJoš jedan lozničanin postigao gol u derbiju, Nemanja Kojić odlučio 146 večiti derbi, pre njega u dresu Zvezde gol je postigao i Dragan Mićić.
Partizan dobio 146. “VEČITI DERBI“, a gol odluke postigao je lozničanin Nemanja Kojić u 89. minutu meča. Pre toga, u prvom poluvremenu Drinčić postigao evrogol, Mrđa izjednačio u nastavku. Zvezda tokom prvog poluvremena nije iskoristila čak dva penala oba je Lukač odbranio. Prvo je Ninkoviću uhvatio živu loptu a potom i Miajloviću za svega 8 minuta razmaka.
Zvezda je odmah surovo kažnjena za taj promašaj! Partizan je u 27. minutu iznudio slobodan udarac na 25 metara od gola, a Nikola Drinčić fenomenalno šutira, neodbranjivo u same rašlje Bajkovićevog gola – 1:0!
U 56 minutu usledila je akcija gostiju, Milijaš je centrirao sa leve strane u kazneni prostor, gde nije bilo njegovih igrača, ali Volkov veoma traljavo izbija tu loptu, baš ka Mrđi koji prihvata tu loptu i snažnim šutem je šalje u mrežu – 1:1
Igrao se 88 minut, Miroslav Vulićević je odlično centrirao sa desne strane, onako u svom stilu, Kojić nije bio u lakoj poziciji, ali je fenomenalno zahvatio tu loptu u poslao je u sam donji levi ugao Bajkovićevog gola! A potom se uputio na JUG gde je bila erupcija oduševljenja.