Loznica kao Feniks ! Preokretom do pobede (foto+video)

Fudbaleri Loznice nošeni gromoglasnim bodrenjem oko 1000 gledalaca na Lagatoru, stigli su konačno do druge pobede u Srpskoj ligi Zapad ovog proleća. Sa sigurnošću pobeđena je najbolja ekipa u ovoj ligi Sloga iz Požege, rezultatom 3:2.

Gosti su se predstavili odlično u jednoj sjajnoj fudbalskoj predstavi koja u skorije vreme nije viđena na Lagatoru. Veoma brzo došli su do prednosti od 2. gola od čega je jedan sjajna majstorija Veljka Plazinića iz slobodnog udarca. Usledilo je opuštanje gostujuće ekipe, što su iskoristili domaći igrači i uspeli da do kraja prvog poluvremena izjednače rezultat. Jednom požrtvovanom igrom i zalaganjem svih fudbalera Loznice na početku drugog poluvremena stiglo se do prednosti od 3:2. Koristila je Loznica sve moguće što se raspolaže u fudbalu da sačuva prednost i uspela u tome. Svojom igrom unosila je nervozu gostujućim igračima i tako uspela da osvoji 3. zlatna boda. Golove za loznicu postigli su Milovanović, Maksimović i Matić. Najbolji fudbaler Loznice Nenad Đurić nije igrao na ovoj utakmici zbog parnih kartona. Duško Obadović je napravio sa ovom ekipom jedan ogroman korak ka opstanku koji nije završen. Loznica se sad nalazi iznad zone ispadanja a očekujemo nove korake Duška Obadovića kako bi priveli sezonu na miran način.

Na kraju utakmice veliki aplauz od domaće publike za prikazano fudbalsko umeće dobili su fudbaleri trenera Jovana Nikitovića ali i domaći igrači za konačna trijumf pred svojom publikom ovog proleća.