Futsal: Pobeda u Valjevu, deveta u nizu !

KMF Loznica Grad zabeležila je devetu pobedu u nizu. Oni su u Valjevu savladali domaću ekipu Bezbednost rezultat 1:5. Svi golovi pali su u drugom delu utakmice. Loznica je pogodkom Pavlovića u 22 minutu došla u prednost da bi samo minut kasnije Despotović povećao na 0:2. Domaća ekipa uspeva da smanji rezultat posle dva minuta ali onda na scenu stupa Nikola Nikolić. Sa svoja dva uzastopna gola potapa sve nade domaće ekipe da će uspeti bar bod da izvuče. Peti gol na utakmici postigao je Branko Borić.

Loznica je nekompletna odigrala ovaj meč. Veću minutažu su zabeležili mlađi igrači i pokazali jedan ogroman napredak u igri.

Loznica je prvenstvo završila na drugom mestu koje će ih zbog reorganizacije odvesti u viši rang. Loznica je to zaslužila zbog fantastične organizacije kao i svoje publike koju je znao da ceni i FSS. A kako najavljuju iz kluba sa još jednim pojačanajem na ovaj igrački kadar napašće od sledeće sezone savezni rang Drugu ligu.